o
Math????

Math????

Regular price
$24.00
Sale price
$24.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Homeschooling making them dizzy? Send them some fizzies. They’ll feel fantastic and refreshed! Bring on the math, what’s next?! 

Includes 

  • "Getting A Little Fizzy" Notecard
  • 2 Bath Bomb Fizzies 
  • Grapefruit Bath Salts
  • Softening Pink Grapefruit Hand Cream